Valeo rozpoczyna produkcję w Kantonie

W połowie maja firma Valeo rozpoczęła produkcję części zamiennych w Kantonie – mieście, które jest jednym z głównym miast handlowych Chin.

Zgodnie z zapowiedziami szefostwa firmy Valeo jest to milowy krok w kierunku rozwoju na rynku azjatyckim. Podczas oficjalnej ceremonii otwarcia dyrektor generalny Valeo – Jacques Aschenbroich  przyznał, iż otwarcie kolejnej fabryki Valeo w Chinach świadczy o dynamicznym rozwoju jego przedsiębiorstwa. Dodał również, że w najbliższych latach głównym celem Valeo jest podwojenie sprzedaży oraz zwiększenie liczby pracowników w Chinach z 10 000 do 15 000 osób. Nowa fabryka w Kantonie obecnie zatrudnia 160 osób, ale wkrótce ta liczba ma wzrosnąć do 1500 osób.

Pierwsza fabryka Valeo w Chinach powstała w 1994 roku. Zakład świeżo otwarty w Kantonie jest 22 tego typem przedsiębiorstwem Valeo na świecie. Oprócz licznych fabryk Valeo dysponuje trzema centrami badawczymi, dziewięcioma centrami rozwojowymi i jednym, dużym centrum dystrybucji części zamiennych. W latach 2008-2011 Valeo podwoiło swoją sprzedaż, przez co założenie o kolejnym podwojeniu sprzedaży do końca roku 2015 wydaje się realne. Francuska firma Valeo jest jednym z liderów sprzedaży chłodnic samochodowych na rynku części zamiennych.

Oceń wpis:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'showposts'=>2, 'caller_get_posts'=>1 ); } ?>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *