Skraplacze Kia

Kia Motors to jedno z najstarszych koreańskich przedsiębiorstw motoryzacyjnych, a zarazem najmłodszym względem innych korporacji branży motoryzacyjnej. W swojej produkcji posiada głównie samochody osobowe i dostawcze. Początek działalności firmy określa  się na rok 1944, jednak początkowo zajmowała się produkcją rowerów. Obejmowała ona części rowerowe oraz rowery pod nazwą Kyungsung Precision Industry.

Marka utrzymywała się w tej formie dość długo z wielkim powodzeniem, jednak w roku 1952 zarząd postanowił zmienić ją na KIA Industry Corp. W roku 1974 masowej produkcji wchodzi pierwszy pojazd czterokołowy (KIA Brisa S100), powstający na licencji Mazdy. Firma jest obecnie jedną z najlepiej rozwijających się marek motoryzacyjnych na świecie, podbijając rynek nie tylko Europejki i Azjatycki ale również Amerykański.

Dzięki zastosowaniu w swoich samochodach najlepszych jakościowo skraplaczy, Kia cieszy się bardzo dobrym uznaniem jeżeli chodzi o komfort jazdy. Samochody są ciągle udoskonalane, nie tylko ciesząc oko swoim pięknym wyglądem, ale również zaskakując wysokimi osiągami.

Skraplacze Kia, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Oceń wpis:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'showposts'=>2, 'caller_get_posts'=>1 ); } ?>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *