Chłodnice Nissens z dodatkową powłoką

Chłodnice produkowane przez firmę Nissens są jednymi z najchętniej kupowanych na rynku motoryzacyjnym. Nic więc dziwnego, że pracownicy duńskiego przedsiębiorstwa nieustannie próbują udoskonalić swoje produkty. Najnowszą propozycją są chłodnice z powłoką ochronną.

Większość produktów firmy Nissens jest wyposażona ponad standardowo na tle konkurencji. Właśnie dlatego na przykład chłodnice produkowane przez ten koncern posiadają w zestawach o-ringi, wkłady osuszacza, a niekiedy całe osuszacze. Kolejną wartością dodaną, na jaką postanowili zdecydować się konstruktorzy Nissensa jest dodatkowa powłoka ochronna na chłodnicach klimatyzacji.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Różnicę będą mogli odczuć kierowcy podróżujący na co dzień po polskich drogach. Zimą w Polsce temperatura spada wyraźnie poniżej zera, a panujące wówczas warunki drogowe – sól, piasek i błoto pośniegowe na drogach z pewnością nie pomagają w prawidłowej eksploatacji pojazdu. Powłoka ochronna stosowana w chłodnicach Nissens pozwala na zabezpieczenie newralgicznych punktów klimatyzacji, co zostało wielokrotnie potwierdzone w licznych testach korozyjnych przeprowadzonych między innymi w tzw. mgle solnej.

Oprócz oczywistych korzyści jakie wynikają z posiadania klimatyzacji z dodatkową powłoką ochronną rozwiązanie to ma kilka pozostałych zalet. Nowoczesne chłodnice klimatyzacji Nissens są w stanie prawidłowo pracować w samochodzie nawet o kilka lat dłużej w porównaniu do tradycyjnych chłodnic. Wszystkie są wykonane fabrycznie, a wydłużony okres gwarancyjny tych części sprawia, że warto się poważnie zastanowić nad zainstalowaniem takiej chłodnicy we własnym samochodzie.

Chłodnice Nissens z dodatkową powłoką, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Oceń wpis:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'showposts'=>2, 'caller_get_posts'=>1 ); } ?>

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *