Aluminiowe chłodnice Nissens do BMW

Z końcem ubiegłego roku duńskie przedsiębiorstwo Nissens wprowadziło do sprzedaży w pełni aluminiowe chłodnice cieczy do samochodów marki BMW. Kiedy pojawią się produkty przeznaczone do innych marek?

Czym różnią się w pełni aluminiowe chłodnice od tradycyjnych konstrukcji? Otóż w porównaniu do zwykłych chłodnic samochodowych nie posiadają one uszczelek z tworzywa sztucznego, nie występują w nich zbiorniki, a całość połączona jest trwale poprzez spiekane aluminium. Produkty opracowane są według koncepcji Multi-Fit co oznacza, że jedna chłodnica będzie w stanie pokryć kilka numerów OE.

Jakie są korzyści wynikające z zastosowania w pełni aluminiowych. Podwójnie zaginane żaluzje chłodnic pozwalają na znaczne wydłużenie ich okresu eksploatacyjnego oraz redukują zapychanie się chłodnicy. Są one znacznie bardziej odporne w porównaniu do tradycyjnych chłodnic. Innowacyjne rozwiązania zastosowane przy ich projekcji sprawiły, iż w pełni zautomatyzowano proces składania chłodnicy, ale również zatroszczono się o środowisko o czym świadczy certyfikat środowiskowy ISO 14001.

Póki co oferta obejmuje jedynie markę BMW – 23 numery OE oraz 27 modeli BMW: 5 (E60-61), 6 (E63-64) i 7 (E65-68) w zakresie silników benzynowych oraz diesli. Kiedy możemy spodziewać się podobnych rozwiązań do innych producentów samochodów? Póki co firma Nissens nie wydała oficjalnego oświadczenia w sprawie dalszych planów rozwojowych powiązanych z tym produktem, ale nie wykluczone, iż jeszcze w 2012 roku dowiemy się czy inne marki samochodów również mogą liczyć na w pełni aluminiowe chłodnice.

Pełna oferta na chłodnice Nissens do BMW.

Aluminiowe chłodnice Nissens do BMW, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Oceń wpis:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'showposts'=>2, 'caller_get_posts'=>1 ); } ?>

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *