Sprężarki klimatyzacji Denso

Sprężarka klimatyzacji to serce całego układu. Pasek napędowy napędza silnik kompresora, a zasysany z parownika czynnik chłodniczy o niskiej temperaturze i ciśnieniu, zostaje sprężony do stanu wysokiego ciśnienia i temperatury. W fazie końcowej czynnik chłodniczy jest odprowadzany do skraplacza. To stosunkowo krótka droga, która gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie klimatyzacji w samochodzie. 

sprężarki klimatyzacji denso

Sprężarki klimatyzacji Denso.

Denso to japońska firma, która dostarcza części samochodowe do seryjnej produkcji wielu popularnych marek samochodowych oraz na niezależny rynek części zamiennych. Oprócz głównych placówek znajdujących się w Japonii, przedsiębiorstwo posiada także filie w 34 krajach na całym świecie. Wewnątrz koncernu zatrudnienie znajduje około 126 tysięcy wykwalifikowanych pracowników.

Z niemal 40% udziałem w rynku motoryzacyjnym, Denso jest pionierem w obszarze kompresorów klimatyzacji na świecie. Sprężarki japońskiej marki wybierają najbardziej znani producenci samochodów tacy, jak Audi, BMW, Fiat, Mercedes, Porsche, Toyota i Volkswagen. Nie da się ukryć, że są to marki, które stawiają na najwyższą jakość wyposażenia fabrycznego.

Sprężarki klimatyzacji Denso – rodzaje

Aktualny program kompresorów klimatyzacji Denso obejmuje sprężarki tłokowe ze stałym lub zmiennym skokiem cylindrów, sprężarki rotacyjne z łopatkami stałymi i wysuwnymi, sprężarki spiralne oraz kompresory elektryczne, które znalazły zastosowanie w samochodach hybrydowych. Wszystkie dostępne w ofercie sprężarki Denso to części nowe, dostarczane klientom jako kompletne jednostki, wypełnione odpowiednią ilością oleju. Ponadto każdy kompresor spełnia w 100% standardy jakości OE.

Sprężarki klimatyzacji Denso, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Oceń wpis:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'showposts'=>2, 'caller_get_posts'=>1 ); } ?>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *