Skraplacze Opel

Narodziny koncernu Opel rozpoczynają się w 1862 roku, kiedy to Adam Opel dostał inwencji przejścia z produkcji rowerów i maszyn do szycia na samochody osobowe. Około 32 lata po założeniu firmy, z fabryki wyjechał pierwszy samochód Opla. Był nim ręcznie składany pojazd Opel Lutzman. Nie był on może demonem prędkości, gdyż osiągał 20 km/h, lecz wystarczyło to, by rozkochał serca ludzi miłością do samochodów tej marki, trwającą aż do dziś.

Dzięki skrupulatności w procesie tworzenia samochodów, ich budowę cechuje największa precyzja wykonania. Części stosowane do ich produkcji jak, amortyzatory, hamulce, silniki, maglownice czy skraplacze Opel, cechują się niezwykłą wytrzymałością, pozwalającą na bezproblemową jazdę przez dziesiątki tysięcy kilometrów. Obecnie w produkcji Opla możemy znaleźć takie modele jak Corsa, Astra, Vectra czy Insygnia.

Oceń wpis:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'showposts'=>2, 'caller_get_posts'=>1 ); } ?>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *