Skraplacze Mazda

Mazda jest marką produkującą samochody od prawie 100 lat. Przedsiębiorstwo to został założony przez japońskiego konstruktora Jujiro Matsuda a obecna siedziba firmy znajduje się w mieście Hiroshima.  Początkowo firma prosperowała pod nazwą Toyo Cork Kogyo i trudniła się w produkcji obrabiarek a później pierwszych trójkołowych pojazdów. Dopiero w roku 1984 firma przyjęła obecną nazwę Mazda Motor Corporation a niedługo po tym logo latającej litery M.

Już od najwcześniejszych lat wszyscy pracownicy w siedzibie firmy, bez chwili wytchnienia pracują nad nowymi technikami maksymalizacji osiągów, redukcji kosztów eksploatacji oraz poprawy komfortu w samochodach marki Mazda. Mogą to otrzymać miedzy innymi dzięki częścią z których konstruowane są pojazdy owej marki.  Wszystko, począwszy od układu kierowniczego aż pod skraplacze Mazda,  zostało zaprojektowane z myślą o lepszej i dłuższej jeździe oraz zwiększeniu komfortu w szczególności podczas upalnych dni gdy z nieba leje się żar.

Oceń wpis:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'showposts'=>2, 'caller_get_posts'=>1 ); } ?>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *