Skraplacze Citroen

Citroen to bardzo znana Francuska marka samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, posiadające swoje korzenie w Polsce. Firma powstała w 1919 roku dzięki Andre Gustave Citroen (1878-1935) który odkrył w Polsce technologię produkcji kół zębatych o uzębieniu daszkowym i kupił ten patent od pewnego polaka. Główny atut firmy to wysoki komfort podczas jazdy, bezpieczeństwo, trwałość i jakość części samochodowych użytych na pierwszy montaż. Dlatego skraplacze użyte w samochodach Citroena to jeden z podstawowych elementów komfortowych, konieczny do zapewnienia pożądanej temperatury i świeżości powietrza we wnętrzu samochodu.

Skraplacze Citroen dotaczają pełnego komfortu podczas jazdy w upalne dni, a dzięki wielostopniowej klimatyzacji chłodzone są tylko te miejsca które sam wybierzesz. Wszystkie elementy Citroena to owoc wielkiego zaangażowania inżynierów i konstruktorów pracujących w pocie czoła, po to by spełnić wszystkie, nawet te największe wymagania wybrednych kierowców.

Oceń wpis:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'showposts'=>2, 'caller_get_posts'=>1 ); } ?>

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *