Skraplacze Alfa Romeo

Alfa Romeo jest włoskim producentem samochodów osobowych, jednak głównie kojarzony jest z produkcji aut sportowych, wyścigowych oraz klasy premium. Początki firmy to rok 1906 w którym to francuski producent samochodów –  Alexandre Darracq założył w miejscowości Portello, w pobliżu Mediolanu fabrykę samochodów o nazwie Darracq. Z przyczyny problemów finansowych marka Darracq została wykupiona przez spółkę lombardzką i zmieniła nazwę na Alfa, co było skrótem od włoskiej nazwy „Anonima Lombarda Fabbrica Automobili” (tłum. Lombardzka Fabryka Samochodów Spółka Akcyjna) Niespełna kilka lat później na czele firmy Alfa stanął inżynier Nicola Romeo, który zapoczątkował obecną nazwę marki.

Alfa Romeo kojarzona jest w śród kierowców z samochodami sportowymi, jednak w samochodach tej marki panuje iście luksusowy komfort który zapewniają miedzy innymi skraplacze Alfa romeo. Obecnie marka należy do koncernu Fiata a jej głównym produktem są samochody użytkowe o charakterze sportowym.

Skraplacze Alfa Romeo, 4.0 out of 5 based on 1 rating
Oceń wpis:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'showposts'=>2, 'caller_get_posts'=>1 ); } ?>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *