Chłodnice klimatyzacji Nissens

Nissens to światowy lider w produkcji elementów układu chłodzenia samochodów, w tym głównie chłodnic. Marka ta została założona w 1921 roku przez Juliusa Nissen-a. Od samego początku działalności Julius Nissen był pewny że przekaże firmę swoim dzieciom, co się z resztą stało. Tradycja jest utrzymywana przez kolejne pokolenia do dnia dzisiejszego, a firma z biegiem czasu stała się jednym z największych producentów chłodnic i innych elementów układów chłodzenia samochodów.

nisslogoWysoka jakość wyrobów marki Nissens która już od samego początku działalności firmy, wzbudziła zainteresowanie klientów. Produkcja chłodnic klimatyzacji Nissens odbywa się w czterech głównych fabrykach mieszczących się na terenie Słowacji i Danii. Hale produkcyjne firmy obecne są w 18 krajach całego świata, a łączne zatrudnienie przekracza 1,000 osób.

Dzięki nieustannym badaniom nad ulepszaniem części, zyskują one bardzo duże zaufanie wszystkich największych koncernów samochodowych. Sprawia to że chłodnice, radiatory, nagrzewnice i inne elementy firmy Nissens stosowane są do pierwszego montażu między innymi w pojazdach marki Lamborghini, Aston Martin SAAB, Scania BMW czy Toyota. Identyczna sytuacja występuje w przypadku części zamiennych marki Nissens, które również cechują się bardzo wysoką jakością.

Oferta zawiera ponad 10,000 rozmaitych elementów układu chłodzenia przeznaczonych, w tym chłodnice klimatyzacji Nissens do pojazdów osobowych, dostawczych, a nawet samochodów ciężarowych.